PUBU

صحنه عجیبی در خودرو که شهروند چینی را شوکه کرد! +فیلم

تست باور نکردنی خودرو چینی ها! + فیلم

Web1401 اردیبهشت 25, · ویدیویی از مقاومت عجیب خودروهای چینی در برابر تست های وحشتناک خودرو را ببینید. داراماینر (صفحه خبر- هدر سمت راست- نسخه دسکتاپ)

تصادف عجیب راننده زن چینی همه را شوکه کرد + فیلم

Webصاحب یک خودروی سفید رنگ در حال عبور از روی پل زیر دریاچه بود که به طرز عجیبی تصادف کرد.

تصادف عجیب راننده زن چینی همه را شوکه کرد + فیلم

Web1398 شهریور 28, · حوادث رکنا: راننده زن خودروی سدان سفید در ووهان چین در حال عبور از روی پل زیر دریاچه بود که دچار سانحه عجیبی شد. چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ 3 August 2022

تصادف عجیب راننده زن چینی همه را شوکه کرد + فیلم – نیوزین

Webحوادث رکنا: راننده زن خودروی سدان سفید در ووهان چین در حال عبور از روی پل زیر دریاچه بود که دچار سانحه عجیبی شد. تصادف عجیب راننده زن چینی همه را شوکه کرد + فیلم – نیوزین

اتفاق عجیب در تلویزیون که همه را شوکه کرد + فیلم

Web1402 فروردین 7, · اتفاق عجیب در تلویزیون که همه را شوکه کرد + فیلم. یک اتفاق عجیب در یکی از برنامه‌های صداوسیما رخ داد که همه را شوکه کرد. آیا این خبر مفید بود؟.

تصادف عجیب راننده زن چینی همه را شوکه کرد +فیلم

Web1398 شهریور 28, · شاهدان عینی که از محل حادثه عبور می‌کردند با گوشی‌های خود از این صحنه عجیب فیلم گرفتند. در این حادثه، راننده زن ناگهان تصمیم می‌گیرد تغییر جهت دهد پس فرمان را به طرف راست می‌چرخاند تا وارد …

صحنه وحشتناکی که مشتری را در رستوران شوکه کرد +فیلم

Webدرخواست عجیب مشتری پس از پیداشدن فیلتر سیگار در غذای او در رستوران به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد.

زنبورها یک زن را شوکه کردند + فیلم – رکنا

Web1400 بهمن 14, · به گزارش رکنا، شخصی خودروی خود را در پارکینگ یک فروشگاه پارک کرد و در بازگشت با صحنه عجیب و ترسناکی مواجه شد، هزاران زنبور به سمت ماشین او هجوم آورده و در آنجا تجمع کرده بودند.

کامیون غیرمجاز پل چینی را بر روی خودروها آوار کرد+فیلم

Web1398 مهر 20, · در این حادثه مرگبار که شامگاه پنج‌شنبه ۱۸ مهر در «ووژی سیتی» واقع در شرق چین روی داد، قسمت اصلی یک پل بتنی شکسته و روی خودروها افتاد.

کارخانه موشک و تانک روسیه که جهان را شوکه کرد+ فیلم

Webکارخانه موشک و تانک روسیه که جهان را شوکه کرد+ فیلم پارسینه: در این مطلب ویدئویی از کارخانه موشک و تانک روسیه را ببینید.

صحنه‌ای کاملا عجیب در NBA / بسکتبالیستی که خودش را گل کرد! + فیلم

Webدر یکی از جدیدترین اتفاقات عجیب در این رشته، یکی از بسکتبالیست‌های nba زمانی که توپ را وارد سبد کرد، خودش نیز از داخل تور رد شد و به شکل عجیبی از خطر مرگ نجات پیدا کرد.

چین فیلم آمریکایی را از پرده سینما پایین کشید/ صحنه ای که چینی ها را …

Webچین فیلم آمریکایی را از پرده سینما پایین کشید/ صحنه ای که چینی ها را عصبانی کرد! کشور چین فیلم آمریکایی «شکارچی هیولا» رابه خاطر وجود صحنه نژادپرستانه از پرده سینماهایش پایین کشید.