PUBU

فیلم آخر بازی شطرنج 1 دانش پایه برای مبتدیان و بازیکنان پیشرفته Chess Endgames 1 – Basic knowledge f

فیلم آموزش شطرنج حرفه ای | فیلم بازی شطرنج | شطرنج ( حرکت مهره ها )

Webدر مجموعه آموزش شطرنج شما با مقدمات اولیه شطرنج. معرفی مهره های شطرنج. اصطلاحات شطرنج. قوانین شطرنج. اشتباهات رایج در بازی شطرنج. حرکت های طلایی در شطرنج. راه های سریع کیش و مات آشنا خواهید شد .

فیلم آموزش شطرنج دوره مبتدی جلد اول Chess for Novices Vol.1

WebChess for Novices Vol.1. by Sabrina Chevannes. آموزش شطرنج برای مبتدیان. توسط سابرینا چوان نس. سطح: مبتدی. مدت فیلم: 4 ساعت 15 دقیقه . محصول چیس بیس. آموزش اصول اولیه شطرنج از قبیل آن پاسان،قلعه گیری و…..

آموزش شطرنج ؛ با توضیحات کامل و تکنیک های صفرتا صدی

Webآموزش شطرنج و یادگیری شطرنج از پایه برای کودکان و قوانین شطرنج حرفه ای به زبان ساده و آموزش کامل و جامع شطرنج برای مبتدی و پیشرفته در نمناک.

فیلم آموزش شطرنج با تدریس ناصر ریاحی | لوح گسترش – لوح دانش

Webتماشای این ویدئو آموزشی، انجام همه تمرینات آن و تکرار و تمرین مداوم به یادگیری و تسلط روی حرکات شطرنج بسیار زیادی خواهد کرد. سرفصل هایی که در آموزش شطرنج خواهید گرفت :

فیلم شطرنج مجموعه حمله برای بازیکنان باشگاه: ۱e4

Webاین مجموعه فوق‌العاده کاربردی خطوط مبارزه تهاجمی اما محکم را برای سفید در برابر تقریباً هر دریچه اصلی که سیاه می‌تواند در برابر ۱٫e4 بازی کند، می‌دهد.

آموزش شطرنج (رایگان – صفر تا صد) – مقدماتی و حرفه ای

Webآموزش شطرنج و یادگیری شطرنج بصورت کامل ویژه تمامی سنین. آشنایی با قوانین شطرنج حرفه ای به زبان ساده و آموزش کامل شطرنج برای مبتدی و حرفه ای در شطرنج ایران.

دوره آموزش دفاع در شطرنج در حد قهرمانی شطرنج Defending Champion

Webدوره آموزش دفاع در شطرنج. فیلم آموزشی دفاع در حد قهرمانی. آموزش توسط gm ایگور اسمیرنوف، fm مارکو نسخه اورجینال. درسها : 15; ویدئو : 5:08 ساعت; سطح مهارت : مبتدی تا متوسط; زبان انگلیسی; با اتوران نصب آسان

برچسب‌ها:, , , , ,