PUBU

نبرد جالب گوریل و ببر در فیلم

مستند جذاب و دیدنی راز بقا، نبرد شیر با گوریل

Webمستند جذاب و دیدنی راز بقا، نبرد شیر با گوریل. 11,771. funnyclip ویدیو درخواستی قرار میدم 7.6 هزار دنبال‌ کننده. دانلود ویدیو. اشتراک گذاری. دنبال کردن.

نبرد تمام عیار ببر در برابر مار پیتون+ فیلم

Webاین ویدئو مجموعه‌ای از نبرد‌های مار پیتون و ببر را به تصویر می‌کشد و نشان می‌دهد که هر بار یکی از این دو شکارچی حیات وحش در جدال‌ها پیروز شده است.

فیلم نبرد گوریل های نر پشت نقره ای + عکس

Webگوریل اولی به سوی او یورش برده و نبردی بی امان میان دوغول در می گیرد. در نهایت یکی از آنها شکست را پذیرفته و میدان را به رقیب قدرتمندش واگذار می کند.

نبرد ببر ها بر سر پادشاهی+ فیلم

Webنبرد ببر ها بر سر پادشاهی+ فیلم. پارسینه: دو ببر عصبانی با هم دعوا می کنند. ببرها یکی از درنده ترین گربه سانان به جساب می آیند. آنها هنگام دعوا و نبرد حتی به هم نوعخود رحم نمی کنند. 0 seconds of 0 …

نبرد واقعی یک شیر با ببر + فیلم

Webبه گزارش پارسینه ، ویدئویی از نبرد واقعی یک شیر با ببر در یکی از شبکه های اجتماعی به ویدئویی داغ تبدیل شده است. این ویدئو پس از انتشار مورد توجه کاربران قرار گرفت و پربازدید شد. 0 کپی لینک برچسب ها: ببر ، شیر ، حیات وحش خبرهای مرتبط عکس …

«کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند» در تئاتر شهر

Web2 days ago · نمایش «کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند» به کارگردانی مجید شکری با رویکرد مواجهه تماشاگر با خودش از ۳ شهریور در مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود.