PUBU

نقد و بررسی فیلم: “آن: فصل دو”

نقد و بررسی فیلم «آن: بخش دوم» | IT Chapter Two | فیلیمو شات

WebSep 28, 2019 · در نقد و بررسی فیلم «آن: بخش دوم» با فیلیمو شات همراه باشید. بخش اول فیلم «آن» که موفقیت چشمگیرش باعث به وجود آمدن قسمت دوم شد، نقاط قوت خودش را داشت.

نقد و بررسی فیلم سینمایی آن:فصل دوم به همراه جزئیات و …

WebApr 29, 2020 · در ابتدای فیلم، دو پسر توسط گروهی از نوجوانان به‌شدّت کتک می‌خورند و خونریزی می‌کنند. همچنین «بو» مورد آزار و اذیت شوهرش قرار می‌گیرد و شوهرش سعی می‌کند با کمربند او را بزند.

نقد فیلم و سریال – زومجی

Webنقد فیلم و سریال. نقد فیلم های روز به همراه بررسی جدیدترین سریال های روز دنیا مانند Game of Thrones و شهرزاد

نقد و بررسی فیلم و سریال – پلی مگ

Webدر این قسمت نقد و بررسی جدیدترین فیلم ها و سریال های خارجی و ایرانی قرار می گیرد؛ بیشتر سعی می کنیم تا سریال های محبوب و پرطرفدار خارجی را به طور فصل به فصل نقد کنیم، همچنین فیلم های سینمایی …

نقدی بر فیلم فسیل | ماشین زمان – مجله سینماتیکت

WebJun 20, 2023 · این مطلب به معرفی و نقد و بررسی فیلم فسیل به کارگردانی کریم امینی و بازی بهرام افشاری، الناز حبیبی و هادی کاظمی می‌پردازد.

معرفی فیلم دوگانه 2022 (Dual) | داستان، بازیگران و نمرات منتقدین

WebJul 30, 2022 · فیلم دوگانه 2022 یکی از جدیدترین تریلرهای آمریکایی در ژانر علمی تخیلی است. با معرفی و بررسی فیلم Dual 2022 یا همزاد همراه ما باشید.

نقد فیلم Another Round – یک دور دیگر – عیشِ مُدام

Webفیلم در ستایش یا نکوهش مصرف الکل یا هر ماده اعتیادآور دیگری نیست بلکه در آرزوی آغاز راندی دوباره برای جوانی کردن است. فیلم Another Round در نفی جمله‌ی «دوباره برنمی‌گردد دیگر جوانی» است.

نقد و بررسی فیلم – ویکی نقد

WebAug 14, 2021 · در این فیلم جیمز نورتون نقش خبرنگاری را ایفا می‌کند که برای مصاحبه با استالین و نوشتن درباره پیشرفت‌های اقتصادی چشمگیر شوروی راهی سفری به این کشور می‌شود.

انتقاد – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

Webنقد به بررسی و ارزیابی هر چیزی، همچون یک نشریه، خدمات یک شرکت، فیلم ، بازی ویدیویی، موسیقی (بررسی یک آهنگ به لحاظ موسیقایی)، کتاب اطلاق می‌شود. [۱] واژه نقد در مفهوم لغوی آن، تفکیک صحیح از غیر …

برچسب‌ها:, , , , , , , ,