PUBU

نماز عیدقربان در قدس / فیلم حضور هزاران نمازگزار و حمله صهیونیست‌ ها

نماز عید قربان در قدس؛ حضور هزاران نمازگزار، حمله صهیونیست‌ها و واکنش …

WebAug 11, 2019 · پیش از وقوع این انفجارها، پیام‌هایی مبنی بر تهدید به بمب گذاری در مراکز نظامی، اماکن دولتی و مراکز تجاری منتشر شده بود.

برپایی باشکوه نماز عید قربان در مسجد الاقصی با حضور ۱۰۰ هزار نمازگزار …

WebJun 28, 2023 · نماز عید سعید قربان امروز هفتم تیرماه با حضور بیش از صد هزار نمازگزار در مسجد الاقصی برگزار شد. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری شهاب، بیش از یکصد هزار نمازگزار امروز (چهارشنبه) نماز عید …

حمله صهیونیست‌ها به نمازگزاران در مسجد الاقصی+ تصاویر و فیلم

Webهزاران نمازگزار فلسطینی از صبح در مسجدالاقصی حاضر شده و نماز صبح را ادا کردند و سایر فلسطینیان نیز از نابلس و سایر شهر‌های کرانه باختری عازم قدس هستند.

فیلم | حمله صهیونیست‌ها به نمازگزاران عیدقربان در مسجدالاقصی

Webرسانه‌ها از حمله پلیس رژیم صهیونیستی با گاز اشک‌آور به نمازگزاران در صحن‌های مسجدالاقصی بعد از اقامه نماز عید قربان خبر دادند.

حضور هزاران نمازگزار در نماز عید قربان مسجدالاقصی + عکس

Webنماز عید قربان با حضور ده‌ها هزار نمازگزار در میان تدابیر پیشگیرانه از کرونا، صبح امروز، 10 مردادماه، در مسجد الاقصی برگزار شد.

برپایی نماز عید قربان با حضور یکصد هزار نمازگزار در مسجد الاقصی + فیلم …

Webنماز عید قربان با حضور بیش از صد هزار نمازگزار در مسجد الاقصی برگزار شد. – برپایی نماز عید قربان با حضور یکصد هزار نمازگزار در مسجد الاقصی + فیلم نماز عید قربان با حضور بیش از صد هزار نمازگزار …

فیلم/ اقامه نماز عید قربان در مسجدالاقصی – مشرق نیوز

WebJun 28, 2023 · فیلم/ اقامه نماز عید قربان در مسجدالاقصی. ۱۰۰ هزار نمازگزار فلسطینی امروز در در مسجدالاقصی نماز عید قربان را اقامه کردند. % buffered 00:00. 00:00.

عید قربان – ویکی شیعه

Webدر منابع دینی اعمالی برای شب و روز عید قربان ذکر شده که شب‌زنده‌داری ، زیارت امام حسین (ع) ، غسل ، دعای ندبه و نماز عید قربان از جمله آن‌هاست. روزه گرفتن در این روز حرام است. عید قربان در …

حضور بیش از 100 هزار نمازگزار در نماز عید فطر در مسجد الاقصی

Webاقشار مختلف مردم فلسطین صبح امروز جمعه نماز عید فطر را در مناطق مختلف فلسطین اشغالی برگزار کردند. حدود 120 هزار نفر نماز عید را در مسجد الاقصی به جای آوردند. العالم – فلسطین اشغالی.

آماده باش رژیم صهیونیستی به مناسبت روز جهانی قدس/ هزاران نمازگزار …

Webدر همین چارچوب امروز صبح هزاران نمازگزار فلسطینی برای اقامه نماز صبح در مسجدالاقصی حاضر شدند و در حمایت از …

اقامه نماز عید قربان در مسجد الاقصی با حضور بیش از ۱۰۰ هزار فلسطینی

Webبیش از صد هزار نمازگزار فلسطینی امروز(سه شنبه) نماز عید قربان را در مسجد الاقصی واقع در شهر قدس اشغالی اقامه کردند.

حضور ۱۰۰ هزار نفر در نماز عید قربان در مسجد الاقصی/ پرچم‌ حماس در …

Webقدس آنلاین: منابع فلسطینی از مشارکت 100 هزار نفر در نماز عید قربان در مسجد الاقصی خبر دادند.. بر اساس این گزارش، نماز عید قربان در مسجد مبارک الاقصی صبح امروز سه شنبه با مشارکت نزدیک به 100 هزار نفر برگزار شد.

اولین نماز جمعه ماه مبارک رمضان در مسجد الاقصی با حضور هزاران …

Webاولین نماز جمعه ماه مبارک رمضان در مسجد الاقصی با حضور هزاران نمازگزار برگزار شد با وجود محدودیت‌ها و تدابیر امنیتی شدید رژیم صهیونیستی در شهر قدس، اولین نماز جمعه مسجد الاقصی در ماه مبارک رمضان با حضور ده‌ها هزار نفر برگزار شد.

حضور هزاران فلسطینی در نماز جمعه مسجدالاقصی/ یورش نظامیان …

Webمنابع فلسطینی از شرکت هزاران نمازگزار در مراسم نمازجمعه مسجدالاقصی و حمله نظامیان صهیونیست به یک روستا در کرانه باختری خبر دادند.

فیلم| نماز باشکوه عید قربان در مسجدالاقصی – قدس آنلاین

Webبه گزارش گروه جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا به نقل از رسانه‌های فلسطینی، اداره اوقاف اسلامی شهر قدس اعلام کرد که تعداد یکصد هزار نمازگزار فلسطینی با حضور در مسجدالاقصی، نماز عید سعید قربان …

اقامه ۲۰۰ هزار نفری نماز عید فطر در مسجد الاقصی – ایرنا

Webبه گزارش ایرنا، اداره اوقاف اسلامی و امور مسجد الاقصی در قدس اعلام کرد که حدود ۲۰۰ هزار مسلمان روزه دار فلسطینی پس از افطار، نماز عید سعید فطر را در محوطه مسجدالاقصی اقامه کردند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , ,